GSM160A48-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM160A48-R7B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GSM160A48-R7B
Valmistaja / merkki: MEAN WELL
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 160W
lomakkeissa: GSM160A48-R7B.pdf
  • Viesti
GSM160A48-R7B: n tekniset tiedot
Osa numero GSM160A48-R7B Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 160W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1537 pcs Tietolomake GSM160A48-R7B.pdf
Voltage - lähtö 48V Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.0mm x 72.0mm x 35.0mm) Sarja GSM160A (160W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 160W
Polarisaatio - Ulostuloliitin Power DIN, 4 Pin
Muut nimet 1866-1917
GSM160A48-R7B-ND
Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C
Ei kuormaa virrankulutusta 150mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus Level VI Yksityiskohtainen kuvaus 48V 160W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 3.34A Johdon pituus 47.2" (1.20m)