P25A13A-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
P25A13A-R1B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P25A13A-R1B
Valmistaja / merkki: MEAN WELL
Tuotteen Kuvaus AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 25W
lomakkeissa:
  • Viesti
P25A13A-R1B: n tekniset tiedot
Osa numero P25A13A-R1B Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4027 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 5V, 12V, -5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.0mm x 67.0mm x 36.0mm) Sarja P25A-T (25W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 25W
Polarisaatio - Ulostuloliitin DIN, 5 Pin
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus 5V, 12V, -5V 25W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 2.5A, 800mA, 300mA
Johdon pituus 60.2" (1.53m) Hyväksynnät CB, CE, cULus, GS