P50A14E-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
P50A14E-R1B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P50A14E-R1B
Valmistaja / merkki: MEAN WELL
Tuotteen Kuvaus ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 50W
lomakkeissa:
  • Viesti
P50A14E-R1B: n tekniset tiedot
Osa numero P50A14E-R1B Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7099 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 5V, 15V, -15V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 5.79" L x 2.99" W x 1.69" H (147.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Sarja P50A-T (50W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 50W
Polarisaatio - Ulostuloliitin DIN, 5 Pin
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus 74%
Yksityiskohtainen kuvaus 5V, 15V, -15V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 4A, 1.5A, 500mA
Johdon pituus 48" (1.22m) Hyväksynnät CB, CE, cULus, GS