BC-2003-2-TR
MPD (Memory Protection Devices)MPD (Memory Protection Devices)
BC-2003-2-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BC-2003-2-TR
Valmistaja / merkki: MPD (Memory Protection Devices)
Tuotteen Kuvaus CR2032 BATTERY RETAINER STRAP, S
lomakkeissa: 1.BC-2003-2-TR.pdf2.BC-2003-2-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
BC-2003-2-TR: n tekniset tiedot
Osa numero BC-2003-2-TR Valmistaja MPD (Memory Protection Devices)
Kuvaus CR2032 BATTERY RETAINER STRAP, S Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 153217 pcs Tietolomake 1.BC-2003-2-TR.pdf2.BC-2003-2-TR.pdf
päättyminen Style SMD (SMT) Tab Tyyli Retainer
Sarja - Muut nimet BC-2003-2-DKR
Käyttölämpötila - Solujen määrä 1
Asennustyyppi PCB, Surface Mount Korkeus Board 0.140" (3.56mm)
Akun tyyppi, Function Coin Cell, Retainer akku Series 2025, 2032
Battery Cell Size Coin, 20.0mm
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BC-2009
BC-2009
valmistajat: MPD (Memory Protection Devices)
Kuvaus: CR1225 BATTERY STRAP SMT
Varastossa: 195852 pcs
ladata: BC-2009.pdf
RFQ
Kuvaus: CR2450 BATTERY STRAP PC PINS
Varastossa: 199356 pcs
ladata: BC-2007.pdf
RFQ
BC-187.500MCE-T
BC-187.500MCE-T
valmistajat: TXC Corporation
Kuvaus: OSC XO 187.50MHZ LVPECL SMD