BC4AAW-12
MPD (Memory Protection Devices)MPD (Memory Protection Devices)
MPD (Memory Protection Devices)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BC4AAW-12
Valmistaja / merkki: MPD (Memory Protection Devices)
Tuotteen Kuvaus HOLDER BATT 4-AA CELL 12"WR LDS
lomakkeissa:
  • Viesti
BC4AAW-12: n tekniset tiedot
Osa numero BC4AAW-12 Valmistaja MPD (Memory Protection Devices)
Kuvaus HOLDER BATT 4-AA CELL 12"WR LDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2980 pcs Tietolomake
päättyminen Style Wire Leads - 12" (304.8mm) Tyyli Holder (Open)
Sarja - Muut nimet Q893628
Käyttölämpötila -10°C ~ 100°C Solujen määrä 4
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.610" (15.50mm) Akun tyyppi, Function Cylindrical, Holder
akku Series - Battery Cell Size AA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BC4LH-S25-L0
BC4LH-S25-L0
valmistajat: Panduit
Kuvaus: CLAMP TIE 120LB WR BLK 15.5"
Varastossa: 58755 pcs
ladata: BC4LH-S25-L0.pdf
RFQ
BC4LH-S25-TL
BC4LH-S25-TL
valmistajat: Panduit
Kuvaus: CLAMP TIE BARB TY 120LB 15.5"
Varastossa: 128918 pcs
ladata: BC4LH-S25-TL.pdf
RFQ
BC4AAL
BC4AAL
valmistajat: MPD (Memory Protection Devices)
Kuvaus: HOLDER BATT 4-AA CELLS SLDR LUGS
ladata: BC4AAL.pdf
BC4S-S10-C
BC4S-S10-C
Kuvaus: CLAMP TIE 50LB NAT 15.6"
ladata: BC4S-S10-C.pdf
BC4LH-S25-L
BC4LH-S25-L
Kuvaus: CLAMP TIE 120LB NAT 15.5"
ladata: BC4LH-S25-L.pdf
BC4AASF
BC4AASF
Kuvaus: HOLDER 4 AA CELL W/9V SNAP FAST
ladata: BC4AASF.pdf
BC4AAW
BC4AAW
Kuvaus: HOLDER BATT 4-AA CELLS WIRE LDS
ladata: BC4AAW.pdf
BC4AAPC
BC4AAPC
Kuvaus: HOLDER BATT 4-AA CELLS PC MNT
ladata: BC4AAPC.pdf
BC4AAB-CY
BC4AAB-CY
Kuvaus: BATT HLDR AA 4 CELL BUMP PLATES
ladata: BC4AAB-CY.pdf
BC4AAW12
BC4AAW12
Kuvaus: BATTERY HOLDER 4 AA
ladata: BC4AAW12.pdf
BC4AAB
BC4AAB
Kuvaus: BATTERY HOLDER 4 AA
ladata: BC4AAB.pdf
BC4LH-S25-TL0
BC4LH-S25-TL0
ladata: BC4LH-S25-TL0.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna