MS27466T15F18HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T15F18HC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
lomakkeissa: MS27466T15F18HC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
MS27466T15F18HC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T15F18HC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1210 pcs Tietolomake MS27466T15F18HC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27466T15F18HC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 18
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27466T15F18HC Suuri halkaisija Mukana 15-18
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MS27466T15F18JA-LC
MS27466T15F18JA-LC
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Varastossa: 2150 pcs
ladata: MS27466T15F18JA-LC.pdf
RFQ
MS27466T15F18H
MS27466T15F18H
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS