MS27466T15F35PA
MS27466T15F35PA
valmistajat: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Varastossa: 1375 pcs
ladata: MS27466T15F35PA.pdf
RFQ
MS27466T15F35PA
MS27466T15F35PA
valmistajat: Souriau Connection Technology
Varastossa: 1643 pcs
ladata: MS27466T15F35PA.pdf
RFQ
MS27466T15F35HB
MS27466T15F35HB
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
ladata: MS27466T15F35HB.pdf
MS27466T15F35H-LC
MS27466T15F35H-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG RCPT FLANGE 37POS PIN
ladata: MS27466T15F35H-LC.pdf
MS27466T15F35P
MS27466T15F35P
ladata: MS27466T15F35P.pdf
MS27466T15F35HA-LC
MS27466T15F35HA-LC
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
ladata: MS27466T15F35HA-LC.pdf
MS27466T15F35HB-LC
MS27466T15F35HB-LC
ladata: MS27466T15F35HB-LC.pdf
ladata: MS27466T15F35P.pdf
MS27466T15F35PA
MS27466T15F35PA
ladata: MS27466T15F35PA.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna