MS27466T17B26PA
MS27466T17B26PA
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Varastossa: 1376 pcs
ladata: MS27466T17B26PA.pdf
RFQ
MS27466T17B26JC
MS27466T17B26JC
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Varastossa: 1322 pcs
ladata: MS27466T17B26JC.pdf
RFQ
MS27466T17B26JC-LC
MS27466T17B26JC-LC
Kuvaus: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
ladata: MS27466T17B26JC-LC.pdf
MS27466T17B26PA
MS27466T17B26PA
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
ladata: MS27466T17B26PA.pdf
MS27466T17B26JA-LC
MS27466T17B26JA-LC
ladata: MS27466T17B26JA-LC.pdf
MS27466T17B26PA
MS27466T17B26PA
valmistajat: Amphenol Aerospace Operations
Varastossa: 992 pcs
ladata: MS27466T17B26PA.pdf
MS27466T17B26P
MS27466T17B26P
ladata: MS27466T17B26P.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna