MS27466T17F26AC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T17F26AC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
lomakkeissa: MS27466T17F26AC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
MS27466T17F26AC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T17F26AC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1555 pcs Tietolomake MS27466T17F26AC.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 20 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Male Pins
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DMS27466T17F26AC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 26
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero MS27466T17F26AC Suuri halkaisija Mukana 17-26
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Kuvaus CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock