MS27466T19F11PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T19F11PC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
lomakkeissa: MS27466T19F11PC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
MS27466T19F11PC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T19F11PC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1442 pcs Tietolomake MS27466T19F11PC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27466T19F11PC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 11
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27466T19F11PC Suuri halkaisija Mukana 19-11
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Nykyinen arvostelu 13A