MS27466T19F32HC
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T19F32HC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
lomakkeissa: MS27466T19F32HC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 975 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
  • Viesti
MS27466T19F32HC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T19F32HC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 975 pcs Tietolomake MS27466T19F32HC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27466T19F32HC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 32
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27466T19F32HC Suuri halkaisija Mukana 19-32
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A