MS27466T25B19JB
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T25B19JB
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
lomakkeissa: MS27466T25B19JB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 850 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 850 pcs
  • Viesti
MS27466T25B19JB: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T25B19JB Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 850 pcs Tietolomake MS27466T25B19JB.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27466T25B19JB
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27466T25B19JB Suuri halkaisija Mukana 25-19
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Nykyinen arvostelu 23A