MS27466T25B19SC
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T25B19SC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
lomakkeissa: MS27466T25B19SC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 924 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • Viesti
MS27466T25B19SC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T25B19SC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 924 pcs Tietolomake MS27466T25B19SC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27466T25B19SC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27466T25B19SC Suuri halkaisija Mukana 25-19
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Nykyinen arvostelu 23A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MS27466T25B19SB-LC
MS27466T25B19SB-LC
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Varastossa: 1072 pcs
ladata: MS27466T25B19SB-LC.pdf
RFQ
MS27466T25B24A
MS27466T25B24A
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Varastossa: 1443 pcs
ladata: MS27466T25B24A.pdf
RFQ
MS27466T25B19SC-LC
MS27466T25B19SC-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT