MS27466T25F19JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T25F19JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
lomakkeissa: MS27466T25F19JC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
MS27466T25F19JC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T25F19JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1019 pcs Tietolomake MS27466T25F19JC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27466T25F19JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27466T25F19JC Suuri halkaisija Mukana 25-19
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Nykyinen arvostelu 23A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MS27466T25F19JC-LC
MS27466T25F19JC-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT