MS27466T25F19SC-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T25F19SC-LC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
lomakkeissa: MS27466T25F19SC-LC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
MS27466T25F19SC-LC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T25F19SC-LC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1541 pcs Tietolomake MS27466T25F19SC-LC.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 12 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Female Sockets
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DMS27466T25F19SC-LC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 19
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero MS27466T25F19SC-LC Suuri halkaisija Mukana 25-19
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Kuvaus CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock