MS27467T13F4JC
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T13F4JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
lomakkeissa: MS27467T13F4JC.pdf
  • Viesti
MS27467T13F4JC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T13F4JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1197 pcs Tietolomake MS27467T13F4JC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27467T13F4JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27467T13F4JC Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
Liittyvät tuotteet
MS27467T13F4PA
MS27467T13F4PA
valmistajat: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS
Varastossa: 1096 pcs
ladata: MS27467T13F4PA.pdf
RFQ
MS27467T13F4J
MS27467T13F4J
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT