MS27467T15F18AC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T15F18AC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
lomakkeissa: MS27467T15F18AC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
MS27467T15F18AC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T15F18AC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1411 pcs Tietolomake MS27467T15F18AC.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 20 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Male Pins
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DMS27467T15F18AC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 18
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero MS27467T15F18AC Suuri halkaisija Mukana 15-18
Lisää materiaali Aluminum Alloy, Electroless Nickel sisältää -
ominaisuudet Coupling Nut Laajennettu kuvaus 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock
Kiinnitysmutteri, pinnoitus 1.281" (32.54mm) Kiinnitysmutterin halkaisija Electroless Nickel