MS27467T15F5BA
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T15F5BA
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT
lomakkeissa: MS27467T15F5BA.pdf
  • Viesti
MS27467T15F5BA: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T15F5BA Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1462 pcs Tietolomake MS27467T15F5BA.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 16 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Female Sockets
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DMS27467T15F5BA
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 5
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero MS27467T15F5BA Suuri halkaisija Mukana 15-5
Lisää materiaali Aluminum Alloy, Electroless Nickel sisältää -
ominaisuudet Coupling Nut Laajennettu kuvaus 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock
Kiinnitysmutteri, pinnoitus 1.281" (32.54mm) Kiinnitysmutterin halkaisija Electroless Nickel
Ota yhteys muotoon Plastic Yhteydenotto Material A
Liitintyyppi Plug Housing Body Material -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MS27467T15F5BA
MS27467T15F5BA
valmistajat: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT
Varastossa: 1162 pcs
ladata: MS27467T15F5BA.pdf
RFQ
MS27467T15F5BB
MS27467T15F5BB
Kuvaus: CONN PLUG HSG FMALE 5POS INLINE
Varastossa: 1353 pcs
ladata: MS27467T15F5BB.pdf
RFQ
MS27467T15F5BA
MS27467T15F5BA
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: 8LT 5C 5#16 SKT PLUG
ladata: MS27467T15F5BA.pdf
Kuvaus: 8LT 5C 5#16 SKT PLUG
ladata: MS27467T15F5BB.pdf
MS27467T15F5BC
MS27467T15F5BC
ladata: MS27467T15F5BC.pdf
MS27467T15F5B
MS27467T15F5B
ladata: MS27467T15F5B.pdf
MS27467T15F5AC
MS27467T15F5AC
Kuvaus: 8LT 5C 5#16 PIN PLUG
ladata: MS27467T15F5AC.pdf
ladata: MS27467T15F5B.pdf
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN
ladata: MS27467T15F5AC.pdf
ladata: MS27467T15F5BC.pdf
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna