MS27467T17F26HC
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T17F26HC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
lomakkeissa: MS27467T17F26HC.pdf
  • Viesti
MS27467T17F26HC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T17F26HC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1253 pcs Tietolomake MS27467T17F26HC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27467T17F26HC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27467T17F26HC Suuri halkaisija Mukana 17-26
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A