MS27467T19F11JC
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T19F11JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
lomakkeissa: MS27467T19F11JC.pdf
  • Viesti
MS27467T19F11JC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T19F11JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1224 pcs Tietolomake MS27467T19F11JC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27467T19F11JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 11
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27467T19F11JC Suuri halkaisija Mukana 19-11
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MS27467T19F11HC-LC
MS27467T19F11HC-LC
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Varastossa: 4213 pcs
ladata: MS27467T19F11HC-LC.pdf
RFQ
MS27467T19F11J
MS27467T19F11J
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT