MS27467T19F11SC
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T19F11SC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
lomakkeissa: MS27467T19F11SC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 944 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
  • Viesti
MS27467T19F11SC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T19F11SC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 944 pcs Tietolomake MS27467T19F11SC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27467T19F11SC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 11
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27467T19F11SC Suuri halkaisija Mukana 19-11
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
Liittyvät tuotteet
MS27467T19F11SL
MS27467T19F11SL
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Varastossa: 1835 pcs
ladata: MS27467T19F11SL.pdf
RFQ
MS27467T19F11SC-LC
MS27467T19F11SC-LC
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity