MS27467T25F19SC-LC
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T25F19SC-LC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
lomakkeissa: MS27467T25F19SC-LC.pdf
  • Viesti
MS27467T25F19SC-LC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T25F19SC-LC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1307 pcs Tietolomake MS27467T25F19SC-LC.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 12 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Female Sockets
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DMS27467T25F19SC-LC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 19
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero MS27467T25F19SC-LC Suuri halkaisija Mukana 25-19
Lisää materiaali Aluminum Alloy, Electroless Nickel sisältää -
ominaisuudet Coupling Nut Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock
Kiinnitysmutteri, pinnoitus 1.891" (48.03mm) Kiinnitysmutterin halkaisija Electroless Nickel
Ota yhteys muotoon Plastic Yhteydenotto Material C
Liitintyyppi Plug Housing Body Material -
Liittyvät tuotteet
MS27467T25F19SC
MS27467T25F19SC
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: 8LT 19C 19#12 SKT PLUG
Varastossa: 683 pcs
ladata: MS27467T25F19SC.pdf
RFQ
MS27467T25F19SB
MS27467T25F19SB
valmistajat: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Varastossa: 547 pcs
ladata: MS27467T25F19SB.pdf
RFQ
MS27467T25F1P
MS27467T25F1P
Kuvaus: CONN PLUG MALE 128POS GOLD CRIMP
Varastossa: 890 pcs
ladata: MS27467T25F1P.pdf
MS27467T25F19SC-LC
MS27467T25F19SC-LC
Kuvaus: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE