MS27467T25F24AC
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T25F24AC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
lomakkeissa: MS27467T25F24AC.pdf
  • Viesti
MS27467T25F24AC: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T25F24AC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1277 pcs Tietolomake MS27467T25F24AC.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 12 (12), 16 (12) Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Male Pins
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DMS27467T25F24AC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 24
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero MS27467T25F24AC Suuri halkaisija Mukana 25-24
Lisää materiaali Aluminum Alloy, Electroless Nickel sisältää -
ominaisuudet Coupling Nut Laajennettu kuvaus 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock
Kiinnitysmutteri, pinnoitus 1.891" (48.03mm) Kiinnitysmutterin halkaisija Electroless Nickel