MS27468T13B4JB
Tuote-esittely
Osa numero: MS27468T13B4JB
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
lomakkeissa: MS27468T13B4JB.pdf
  • Viesti
MS27468T13B4JB: n tekniset tiedot
Osa numero MS27468T13B4JB Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1311 pcs Tietolomake MS27468T13B4JB.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS-tila Bulk Muut nimet DMS27468T13B4JB
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MS27468T13B4JB Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Nykyinen arvostelu 13A