MS3471W22-41AW
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS3471W22-41AW
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG RCPT INLINE 41POS PIN
lomakkeissa: 1.MS3471W22-41AW.pdf2.MS3471W22-41AW.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
MS3471W22-41AW: n tekniset tiedot
Osa numero MS3471W22-41AW Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG RCPT INLINE 41POS PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1178 pcs Tietolomake 1.MS3471W22-41AW.pdf2.MS3471W22-41AW.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 16 (14), 20 (27) Käyttö Unshielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Male Pins
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Olive Drab Muut nimet DMS3471W22-41AW
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 41
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero MS3471W22-41AW Suuri halkaisija Mukana 22-41
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Kuvaus CONN HSG RCPT INLINE 41POS PIN Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock