MS3474W24-19AX
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS3474W24-19AX
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
lomakkeissa: 1.MS3474W24-19AX.pdf2.MS3474W24-19AX.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
MS3474W24-19AX: n tekniset tiedot
Osa numero MS3474W24-19AX Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1273 pcs Tietolomake 1.MS3474W24-19AX.pdf2.MS3474W24-19AX.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 12 Käyttö Unshielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Male Pins
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Olive Drab Muut nimet DMS3474W24-19AX
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 19
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero MS3474W24-19AX Suuri halkaisija Mukana 24-19
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN Nykyinen - Max / Yhteydenotto Bayonet Lock