| Osa numero | MS3475W18-32SW-LC | Valmistaja | TE Connectivity Deutsch Connectors |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijyä / RoHS-standardia |
| Saatavana oleva määrä | 1356 pcs | Tietolomake | 1.MS3475W18-32SW-LC.pdf2.MS3475W18-32SW-LC.pdf |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 20 | Käyttö | Shielded |
| Kirjoita attribuutit | Environment Resistant | Tyyppi | For Female Sockets |
| pinosuunnassa | Crimp | Suojuksen irrotus | Circular |
| Kuorimateriaali, Finish | - | Shell Finish | Aluminum Alloy |
| Sarja | Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD | RoHS-tila | Bulk |
| Plug / Kiima Plug Halkaisija | Olive Drab | Muut nimet | DMS3475W18-32SW-LC |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 32 |
| Huomautus | Contacts Not Included | Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali Paloluokitus | - |
| Valmistajan osanumero | MS3475W18-32SW-LC | Suuri halkaisija Mukana | 18-32 |
| Lisää materiaali | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium | sisältää | - |
| ominaisuudet | Coupling Nut | Laajennettu kuvaus | 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Kuvaus | CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT | Nykyinen - Max / Yhteydenotto | Bayonet Lock |
| Kiinnitysmutteri, pinnoitus | 1.391" (35.33mm) | Kiinnitysmutterin halkaisija | Chromate over Cadmium |