MSS-RFS-300-B
Magnasphere Corp.Magnasphere Corp.
MSS-RFS-300-B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSS-RFS-300-B
Valmistaja / merkki: Magnasphere Corp.
Tuotteen Kuvaus SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS
lomakkeissa: 1.MSS-RFS-300-B.pdf2.MSS-RFS-300-B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MSS-RFS-300-B: n tekniset tiedot
Osa numero MSS-RFS-300-B Valmistaja Magnasphere Corp.
Kuvaus SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2732 pcs Tietolomake 1.MSS-RFS-300-B.pdf2.MSS-RFS-300-B.pdf
Jännite - Supply 3V Tyyppi Ball Switch
päättyminen Style Wire Leads Sarja MSS-RFS
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi SPST-NO
Käyttölämpötila - on vapautettava -
on toimittava - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
toimilaite Material Magnet
Liittyvät tuotteet
MSS-RFS-200-B
MSS-RFS-200-B
valmistajat: Magnasphere Corp.
Kuvaus: SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS
Varastossa: 2928 pcs
ladata: MSS-RFS-200-B.pdf
RFQ
MSS1300
MSS1300
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V