MTPD1346E-100
Marktech OptoelectronicsMarktech Optoelectronics
Marktech Optoelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MTPD1346E-100
Valmistaja / merkki: Marktech Optoelectronics
Tuotteen Kuvaus INGAAS PIN PD 1700NM 1.0MM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MTPD1346E-100: n tekniset tiedot
Osa numero MTPD1346E-100 Valmistaja Marktech Optoelectronics
Kuvaus INGAAS PIN PD 1700NM 1.0MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3509 pcs Tietolomake
Aallonpituus 1300nm Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 5V
Katselukulma - spectral Range 800nm ~ 1750nm
Sarja 1346 Responsiivisuudelle @ nm -
Vasteaika - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-46-3 Lens Top Metal Can Muut nimet 1125-1439
MTPD1346E-100-DIG
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi PIN - Single Yksityiskohtainen kuvaus Photodiode 1300nm TO-46-3 Lens Top Metal Can
Nykyinen - Dark (Typ) 200nA Color - Enhanced -
aktiivinen alue 1.00mm Dia