MB7780-100
MaxBotix Inc.MaxBotix Inc.
MB7780-100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MB7780-100
Valmistaja / merkki: MaxBotix Inc.
Tuotteen Kuvaus ULTRASONIC SENSOR 420SC-MAXSONAR
lomakkeissa: MB7780-100.pdf
RoHs-tila RoHS yhteensopiva
Varaston kunto 438 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 438 pcs
  • Viesti
MB7780-100: n tekniset tiedot
Osa numero MB7780-100 Valmistaja MaxBotix Inc.
Kuvaus ULTRASONIC SENSOR 420SC-MAXSONAR Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 438 pcs Tietolomake MB7780-100.pdf
Jännite - Rated 10 V ~ 32 V Sarja 4-20SC-MaxSonar-WR
RoHS-tila RoHS Compliant Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C (TA) Taajuus 42kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Ultrasonic Sensor 42kHz Säteen kulma 11°