DG300ACJ
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DG300ACJ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DG300ACJ
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC SWITCH DUAL SPST 14DIP
lomakkeissa: DG300ACJ.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DG300ACJ: n tekniset tiedot
Osa numero DG300ACJ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC SWITCH DUAL SPST 14DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3219 pcs Tietolomake DG300ACJ.pdf
Jännitesyöttö, yksi (V +) - Jännitesyöttö, kaksois (V ±) ±5 V ~ 18 V
Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) 300ns, 250ns Vaihtokytkentä SPST - NO
Toimittaja Device Package 14-PDIP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 50 Ohm
Lukumäärä Circuits 2 Multiplekseri / demultiplekseripiiri 1:1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Circuit IC Switch 1:1 50 Ohm 14-PDIP Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) 5nA
ylikuuluminen -74dB @ 500kHz Lataa injektio 12pC
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) - Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) 14pF, 14pF