DS28E10P+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DS28E10P+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC EPROM 224 1WIRE
lomakkeissa: DS28E10P+.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
360 pcs
  • Viesti
DS28E10P+: n tekniset tiedot
Osa numero DS28E10P+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC EPROM 224 1WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70143 pcs Tietolomake DS28E10P+.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu - Jännite - Supply 2.8 V ~ 3.6 V
teknologia EPROM - OTP Sarja -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Kosteuden herkkyys (MSL) Vendor Undefined