DS33M30N+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS33M30N+ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DS33M30N+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC MAPPER ETHERNET 144CSBGA
lomakkeissa: DS33M30N+.pdf
  • Viesti
DS33M30N+: n tekniset tiedot
Osa numero DS33M30N+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC MAPPER ETHERNET 144CSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2733 pcs Tietolomake DS33M30N+.pdf
Jännite - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V Toimittaja Device Package 144-CSBGA (10x10)