DS33X161+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS33X161+ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DS33X161+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC MAPPING ETHERNET 256CSBGA
lomakkeissa: DS33X161+.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 573 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
DS33X161+: n tekniset tiedot
Osa numero DS33X161+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC MAPPING ETHERNET 256CSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 573 pcs Tietolomake DS33X161+.pdf
Jännite - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V Toimittaja Device Package 256-CSBGA (17x17)