DS5000FP-16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS5000FP-16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DS5000FP-16
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT NVSRAM 80QFP
lomakkeissa: 1.DS5000FP-16.pdf2.DS5000FP-16.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DS5000FP-16: n tekniset tiedot
Osa numero DS5000FP-16 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC MCU 8BIT NVSRAM 80QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6199 pcs Tietolomake 1.DS5000FP-16.pdf2.DS5000FP-16.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Toimittaja Device Package 80-QFP (14x20)
Nopeus 16MHz Sarja DS500x
RAM Koko - Program Memory Type NVSRAM
Program Memory Size External oheislaitteet Power-Fail Reset, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 80-BQFP
Oscillator tyyppi External Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
I / O-numero 32 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus 8051 DS500x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz External NVSRAM 80-QFP (14x20) Datamuuntimet -