ICL7622DCPD+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
ICL7622DCPD+ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ICL7622DCPD+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP
lomakkeissa: ICL7622DCPD+.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
ICL7622DCPD+: n tekniset tiedot
Osa numero ICL7622DCPD+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26949 pcs Tietolomake ICL7622DCPD+.pdf
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V Jännite - Input Offset 5mV
Toimittaja Device Package 14-PDIP Muutosnopeus 0.16 V/µs
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm) lähtö Tyyppi Rail-to-Rail
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Circuits 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Gain Kaistanleveys Tuote 480kHz