MAX110EVKIT-DIP
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX110EVKIT-DIP
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus EVAL KIT FOR MAX110
lomakkeissa: 1.MAX110EVKIT-DIP.pdf2.MAX110EVKIT-DIP.pdf
  • Viesti
MAX110EVKIT-DIP: n tekniset tiedot
Osa numero MAX110EVKIT-DIP Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus EVAL KIT FOR MAX110 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5044 pcs Tietolomake 1.MAX110EVKIT-DIP.pdf2.MAX110EVKIT-DIP.pdf
Hyödynnetään IC / Part MAX110, MAX111 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Näytteenottotaajuus (Per Second) 50
Virta (Typ) @ Edellytykset 4.35mW @ 50SPS Lukumäärä Bits 14
A / D-muuntimien määrä 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant input Range ±VREF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MAX110BEPE+
MAX110BEPE+
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC ADC SERIAL 2CH 14BIT 16-DIP
Varastossa: 7046 pcs
ladata: MAX110BEPE+.pdf
RFQ
MAX110K00B
MAX110K00B
valmistajat: Vishay Precision Group
Kuvaus: RES 110K OHM 0.1% 1/5W RADIAL