MAX14802CCM+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX14802CCM+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC SWITCH SPST 48LQFP
lomakkeissa: 1.MAX14802CCM+.pdf2.MAX14802CCM+.pdf3.MAX14802CCM+.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
20 pcs
  • Viesti
MAX14802CCM+: n tekniset tiedot
Osa numero MAX14802CCM+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC SWITCH SPST 48LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3799 pcs Tietolomake 1.MAX14802CCM+.pdf2.MAX14802CCM+.pdf3.MAX14802CCM+.pdf
Jännitesyöttö, yksi (V +) 40 V ~ 250 V Jännitesyöttö, kaksois (V ±) ±160
Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) 3.5µs, 3.5µs Vaihtokytkentä SPST - NO
Toimittaja Device Package 48-LQFP/48-TQFP (7x7) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 48-LQFP
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 48 Ohm
Lukumäärä Circuits 16 Multiplekseri / demultiplekseripiiri 1:1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Circuit IC Switch 1:1 48 Ohm 48-LQFP/48-TQFP (7x7) Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) 2µA
ylikuuluminen -80dB @ 5MHz Lataa injektio 820pC
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 2.4 Ohm Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) 11pF
Perusosan osanumero MAX14802 3dB kaistanleveys 20MHz