MAX15007CATT+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15007CATT+ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX15007CATT+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN
lomakkeissa: MAX15007CATT+.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
MAX15007CATT+: n tekniset tiedot
Osa numero MAX15007CATT+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51660 pcs Tietolomake MAX15007CATT+.pdf
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 50mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) 10V Jännite - tulo (Max) 40V
Toimittaja Device Package 6-TDFN-EP (3x3) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 50mA 6-TDFN-EP (3x3)
Nykyinen - Supply (Max) 150µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 16µA
Nykyinen - Tuotos 50mA Ohjaustoiminnot Enable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MAX15007CATT+T
MAX15007CATT+T
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN
Varastossa: 79585 pcs
ladata: MAX15007CATT+T.pdf
RFQ
MAX15007CATT/V+
MAX15007CATT/V+
valmistajat: Maxim Integrated