MAX1658ESA+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX1658ESA+T
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
lomakkeissa: 1.MAX1658ESA+T.pdf2.MAX1658ESA+T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
MAX1658ESA+T: n tekniset tiedot
Osa numero MAX1658ESA+T Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38139 pcs Tietolomake 1.MAX1658ESA+T.pdf2.MAX1658ESA+T.pdf
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 350mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.25V (3.3V)
Voltage - lähtö (Max) 16V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
lähtö Tyyppi Adjustable (Fixed) Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 16 V 350mA 8-SOIC
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 60µA Nykyinen - Tuotos 350mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero MAX1658
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MAX1658ESA+
MAX1658ESA+
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC