MAX17501HTEVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX17501HTEVKIT# Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX17501HTEVKIT#
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus KIT EVAL FOR MAX17501H
lomakkeissa: 1.MAX17501HTEVKIT#.pdf2.MAX17501HTEVKIT#.pdf3.MAX17501HTEVKIT#.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MAX17501HTEVKIT#: n tekniset tiedot
Osa numero MAX17501HTEVKIT# Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus KIT EVAL FOR MAX17501H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage - lähtö 2.5V Jännite - Input 4.5 V ~ 60 V
Hyödynnetään IC / Part MAX17501H Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja Himalaya Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet MAX17501HTEVKIT
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Switching 300kHz
Yksityiskohtainen kuvaus MAX17501H Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 500mA
Board Type Fully Populated
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MAX17501HATB+
MAX17501HATB+
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 10TDFN
Varastossa: 4785 pcs
ladata: MAX17501HATB+.pdf
RFQ
MAX17501GATB+T
MAX17501GATB+T
valmistajat: Maxim Integrated