MAX4285ESA-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX4285ESA-T
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC
lomakkeissa: 1.MAX4285ESA-T.pdf2.MAX4285ESA-T.pdf
  • Viesti
MAX4285ESA-T: n tekniset tiedot
Osa numero MAX4285ESA-T Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6948 pcs Tietolomake 1.MAX4285ESA-T.pdf2.MAX4285ESA-T.pdf
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 2.85 V ~ 6.5 V, ±1.425 V ~ 3.25 V Jännite - Input Offset 100µV
Toimittaja Device Package 8-SOIC Muutosnopeus 385 V/µs
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Supply 23mA Nykyinen - Tuotos / kanava 106mA
Nykyinen - Input Bias 13µA Perusosan osanumero MAX4285
vahvistin Tyyppi Buffer 3dB kaistanleveys 220MHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MAX4284ESD
MAX4284ESD
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC OPAMP GP 2MHZ RRO 14SOIC
Varastossa: 4445 pcs
ladata: MAX4284ESD.pdf
RFQ
MAX4285ESA
MAX4285ESA
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC
Varastossa: 5559 pcs
ladata: MAX4285ESA.pdf
RFQ
Kuvaus: IC OPAMP BUFFER 130MHZ 8SOIC
ladata: MAX4286ESA+.pdf
MAX4285ESA+T
MAX4285ESA+T