MAX4311EEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4311EEE+ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX4311EEE+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC AMP VIDEO MUX 16-QSOP
lomakkeissa: 1.MAX4311EEE+.pdf2.MAX4311EEE+.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
MAX4311EEE+: n tekniset tiedot
Osa numero MAX4311EEE+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC AMP VIDEO MUX 16-QSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14303 pcs Tietolomake 1.MAX4311EEE+.pdf2.MAX4311EEE+.pdf
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 4 V ~ 10.5 V, ±2 V ~ 5.25 V Toimittaja Device Package 16-QSOP
Muutosnopeus 430 V/µs Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Rail-to-Rail Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Supply 6.9mA Nykyinen - Tuotos / kanava 95mA
Perusosan osanumero MAX4311 Sovellukset 4:1 Multiplexer-Amplifier
3dB kaistanleveys 345MHz