MAX6072BAUB25+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX6072BAUB25+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V/1.25V 10UMAX
lomakkeissa: MAX6072BAUB25+.pdf
  • Viesti
MAX6072BAUB25+: n tekniset tiedot
Osa numero MAX6072BAUB25+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V/1.25V 10UMAX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4559 pcs Tietolomake MAX6072BAUB25+.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.25V, 2.5V Jännite - Input 2.75 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±0.08% lämpötila kerroin 8ppm/°C
Toimittaja Device Package 10-uMAX Sarja -
Viite Tyyppi Series Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 5µVrms, 6µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 3.6µVp-p, 4.8µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.08% 10mA 10-uMAX Nykyinen - Supply 260µA, 320µA
Nykyinen - Tuotos 10mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MAX607ESA
MAX607ESA
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC CONV DCDC FLASH MEM 8-SOIC
Varastossa: 3335 pcs
ladata: MAX607ESA.pdf
RFQ
MAX6072AAUB41+
MAX6072AAUB41+
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC VREF SERIES 4.096V/2.05V UMAX
Varastossa: 26788 pcs
ladata: MAX6072AAUB41+.pdf
RFQ
MAX6072BAUB25+T
MAX6072BAUB25+T
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V/1.25V 10UMAX
ladata: MAX6072BAUB25+T.pdf
MAX6072AAUB50+T
MAX6072AAUB50+T
Kuvaus: IC VREF SERIES 5V/2.5V UMAX
ladata: MAX6072AAUB50+T.pdf
MAX6072BAUB41+T
MAX6072BAUB41+T
Kuvaus: IC VREF SERIES 4.096V/2.05V