MAX6750KA43+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6750KA43+ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX6750KA43+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC MPU/RESET 4.300V SOT23-8
lomakkeissa: MAX6750KA43+.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MAX6750KA43+: n tekniset tiedot
Osa numero MAX6750KA43+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC MPU/RESET 4.300V SOT23-8 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 13942 pcs Tietolomake MAX6750KA43+.pdf
Jännite - Kynnys 4.3V, Adj Tyyppi Multi-Voltage Supervisor
Toimittaja Device Package SOT-23-8 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu Adjustable/Selectable asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Strip Pakkaus / Case SOT-23-8
ulostulo Push-Pull, Totem Pole Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)