ZLP32300P2008G
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZLP32300P2008G
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB OTP 20DIP
lomakkeissa: 1.ZLP32300P2008G.pdf2.ZLP32300P2008G.pdf
  • Viesti
ZLP32300P2008G: n tekniset tiedot
Osa numero ZLP32300P2008G Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB OTP 20DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6710 pcs Tietolomake 1.ZLP32300P2008G.pdf2.ZLP32300P2008G.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 20-DIP
Nopeus 8MHz Sarja Crimzon™ ZLP
RAM Koko 237 x 8 Program Memory Type OTP
Program Memory Size 8KB (8K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 269-4511
ZLP32300P2008G-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) I / O-numero 16
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus Z8 Crimzon™ ZLP Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 8KB (8K x 8) OTP 20-DIP