F1238H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
F1238H48B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1238H48B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 120X38MM 48VDC
lomakkeissa: 1.F1238H48B-FSR.pdf2.F1238H48B-FSR.pdf3.F1238H48B-FSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
F1238H48B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero F1238H48B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X38MM 48VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6587 pcs Tietolomake 1.F1238H48B-FSR.pdf2.F1238H48B-FSR.pdf3.F1238H48B-FSR.pdf
Leveys 38.00mm Paino 0.536 lb (243.13g)
Voltage Range - Jännite - Rated 48VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Koko / Dimension Square - 119mm L x 119mm H Sarja F1238-S
RPM 2500 RPM Käyttölämpötila -
melu 41.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Frame - Materiaali - Blade -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.140A laakeri tyyppi Ball