F1238L24B-FS
MechatronicsMechatronics
F1238L24B-FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1238L24B-FS
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
lomakkeissa: 1.F1238L24B-FS.pdf2.F1238L24B-FS.pdf3.F1238L24B-FS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
F1238L24B-FS: n tekniset tiedot
Osa numero F1238L24B-FS Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 5684 pcs Tietolomake 1.F1238L24B-FS.pdf2.F1238L24B-FS.pdf3.F1238L24B-FS.pdf
Leveys 38.00mm Paino -
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 3 Wire Leads staattinen paine 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Koko / Dimension Square - 119mm L x 119mm H Sarja F1238-H
RPM 2400 RPM Käyttölämpötila -
melu 35.0 dB(A) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Tulosuoja - ominaisuudet Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.145A
laakeri tyyppi Ball Hyväksynnät CE, cUL, TUV, UL
Ilmavirta 93.0 CFM (2.60m³/min)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
F1238M12B-FSR
F1238M12B-FSR
valmistajat: Mechatronics
Kuvaus: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
Varastossa: 5835 pcs
ladata: F1238M12B-FSR.pdf
RFQ
F1238L24B-FSR
F1238L24B-FSR
valmistajat: Mechatronics
Kuvaus: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC