F1238S12B-FSR
MechatronicsMechatronics
F1238S12B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1238S12B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
lomakkeissa: 1.F1238S12B-FSR.pdf2.F1238S12B-FSR.pdf3.F1238S12B-FSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
F1238S12B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero F1238S12B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X38MM 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6489 pcs Tietolomake 1.F1238S12B-FSR.pdf2.F1238S12B-FSR.pdf3.F1238S12B-FSR.pdf
Leveys 38.00mm Paino 0.536 lb (243.13g)
Voltage Range - Jännite - Rated 12VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Koko / Dimension Square - 119mm L x 119mm H Sarja F1238-S
RPM 1800 RPM Käyttölämpötila -
melu 34.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Frame - Materiaali - Blade -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.180A laakeri tyyppi Ball