F6025E24B2-RHR
MechatronicsMechatronics
F6025E24B2-RHR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6025E24B2-RHR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
lomakkeissa: 1.F6025E24B2-RHR.pdf2.F6025E24B2-RHR.pdf3.F6025E24B2-RHR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
F6025E24B2-RHR: n tekniset tiedot
Osa numero F6025E24B2-RHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 25.00mm Paino 0.139 lb (63.05g)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 3 Wire Leads staattinen paine 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H Sarja F6025-H
RPM 5000 RPM Muut nimet 1570-1544
Käyttölämpötila - melu 37.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Locked Rotor Sensor Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.125A laakeri tyyppi Ball